BEST INCENTIVE / 

TWORZYMY NAJLEPSZE WYDARZENIA FIRMOWE

tworzymy najlepsze wydarzenia firmowe

tworzymy najlepsze wydarzenia firmowe

Realizujemy wyjazdy szczegółowo dobierając miejsce i charakter podróży do celów, które chcą Państwo osiągnąć. Nasze realizacje prowadzą do wzmocnienia relacji i budowy lojalności wśród pracowników lub klientów.

wyjazdy motywacyjne, programy lojalnościowe, wycieczki firmowe /

ZAPEWNIAMY /

Bezpieczeństwo

Jako organizator turystyki posiadamy posiadamy gwarancję ubezpieczeniową. Jako cel naszych wyjazdów, zawsze wybieramy pewne i sprawdzone hotele, a także bezpieczne kierunki.

Z

Realizacja założonych celów

Pragniemy, aby wydarzenie organizowane dla Państwa , miało również odbicie w przyszłości i pomogło w realizacji celów, które postawili Państwo przed sobą, swymi pracownikami, klientami oraz kontrahentami.

Inspiracja do działania

Nasze wydarzenia tworzą w Uczestnikach chęć bardziej intensywnej i efektywnej pracy. Dzięki sprawdzonym zabiegom wyjazdy programujemy tak by w jak największym stopniu zmotywować uczestników wyjazdów.

Indywidualny branding

Tworzymy wyjątkowy i niepowtarzalny branding wydarzenia, opierając się na brandbook’u Państwa firmy, tak, by otaczające Państwa w trakcie spotkania materiały graficzne, były spójne z tematem imprezy.

Efektywność i efektowność

Nasze wydarzenia spełniają oba wymagania w równym stopniu- są zarówno efektywne poprzez dążenie do spełnienia założeń, jak i efektowne dzięki pomysłowym i atrakcjom naszych realizacji.

Innowacyjność i nowoczesność

W procesie tworzenia i realizacji naszych wydarzeń, korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii dostępnych na rynku, co usprawnia i uatrakcyjnia organizowane przez nas wyjazdy.

INSPIRACJE /

Nie masz pomysłu na wyjazd? Zapoznaj się z naszymi inspiracjami i znajdź to czego szukasz. Całą resztą zajmie się nasz zespół.

POROZMAWIAJMY O TWOIM WYJEŹDZIE

KONTAKT Z NAMI /

BT EVENTS
MEETINGS & INCENTIVE

Adres:
Ul. Grabska 11,
32-005 Niepołomice
Niepołomicka Strefa Inwestycyjna

Telefony:
+48 511 775 513
+48 889 666 244

biuro@btevents.pl