BT EVENTS/ 

MEETINGS & INCENTIVE

bt events meetings & incentive to profesjonalny organizator wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji. Każda nasza realizacja jest „szyta na miarę” i w pełni dostosowana do potrzeb naszych partnerów. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytemu w czasie setek realizacji, mają Państwo pewność, że rodzaj i charakter wydarzenia spełni każde oczekiwania. Powierzając nam organizację wydarzenia firmowego decydują się Państwo na rzetelność, dbałość o szczegóły i kreatywność na najwyższym poziomie.

Indywidualny branding

Tworzymy wyjątkowy i niepowtarzalny branding wydarzenia, opierając się na brandbook’u firmy, tak, by otaczające Państwa w trakcie, wyjazdu czy eventy, materiały graficzne, były spójne i jednolite.

Nowoczesność i innowacyjność

W procesie organizacji jak i w trakcie eventów czy wyjazdów, opieramy się o dostępne na rynku, nowinki technologiczne, dzięki którym, przebieg wydarzeń jest o wiele bardziej atrakcyjny dla Odbiorców.

Oferty szyte na miarę

Każda oferta jest przygotowywana z uwzględnieniem państwa wymagań. naszym celem jest w 100% spełnić państwa oczekiwania.

Doświadczenie

Za nami setki zrealizowanych projektów. z każdej realizacji wyciągamy wnioski, by każdy kolejny event był jeszcze lepszy. nasze doświadczenie zaprocentuje także w trakcie państwa eventu.

Z

Dbałość o szczegóły

Nasi eksperci troszczą się o najdrobniejsze szczegóły imprezy w trakcie realizacji gwarantujemy zadowolenie z każdego detalu.

Oryginalne programy

Każde zlecenie to „nowe wyzwanie”, a każda realizacja jest oryginalna, niepowtarzalna i tworzona tylko dla państwa.

Nasi klienci o nas

BT Events co rok organizuje dla firm grupy Amex wyjazdy integracyjne. W tej współpracy bardzo cenię otwartość na nasze potrzeby, wysoki profesjonalizm i dyspozycyjność w każdej, nawet niestandardowej sytuacji. Imprezy organizowane przez BT Events zawsze są przygotowane niezwykle starannie i nieszablonowo a ich przebieg nigdy nie budzi najmniejszych zastrzeżeń.

Dytrektor ds. Personalnych i Administracyjnych

Amex Group

Firma Continental pragnie podziękować firmie BT Events Meeting & Incentive za przygotowanie i profesjonalne zorganizowanie dla naszych partnerów biznesowych wyjazdu na mecz Polska – Niemcy w ramach EUR) 2016 we Francji. Wyjazd była udany i z pewnością dla wieli naszych gości pozostanie niezapomnianym przeżyciem.

Event Specialist

Continental Polska

Bt Events Meetings & Incentive w pełni wywiązało się z postawionych przed nim zadań. Współpraca [rzebiegała na najwyższym poziomie. Event zakończył się dużym sukcesem, co potwierdziła przeprowadzona ankieta satysfakcji po wydarzeniu. Kreatywność, zaangażowanie i profesjonalizm to cechy które sprawiają że możemy polecić Bt Events jako partnera w realizacji wydarzeń firmowych.

Specjalista ds. Komunikacji i organizacji imprez.

Royal Canin

Lat doświadczenia

Odwiedzone kraje

Ilość reklamacji

Zadowolonych klientów

POROZMAWIAJMY O TWOIM WYJEŹDZIE

ZAUFALI NAM /

KONTAKT Z NAMI /

BT EVENTS
MEETINGS & INCENTIVE

Adres:
Ul. Grabska 11,
32-005 Niepołomice
Niepołomicka Strefa Inwestycyjna

Telefony:
+48 511 775 513
+48 889 666 244

biuro@btevents.pl