BEST MEETINGS / 

TWORZYMY NAJLEPSZE WYDARZENIA FIRMOWE

tworzymy najlepsze wydarzenia firmowe

tworzymy najlepsze wydarzenia firmowe

Udane spotkanie biznesowe składa się z wielu elementów. Organizując konferencję, odciążamy naszych klientów od problematycznych punktów. Wiemy jak dobrać świadczenia, by zaproszeni goście mieli najlepsze warunki do udanych rozmów.

konferencje, szkolenia, kongresy /

ZAPEWNIAMY /

Dobór trenerów i prowadzących

W celu urozmaicenia spotkania/konferencji, współpracujemy z profesjonalnymi trenerami i prowadzącymi tego typu wydarzenia. Pragniemy, by przebieg spotkań był płynny, interesujący i pozytywnie zapisał się w pamięci Uczestników.

Wykorzystanie ciekawych przestrzeni

Niezwykle istotne dla nas jest miejsce organizacji spotkania. W ogromnym stopniu nadaje to odpowiedniego dla danego wydarzenia charakteru. Znajdziemy i dostosujemy nietuzinkowe miejsca.

Nowoczesne technologie

Dzięki wykorzystaniu dostępnych na rynku innowacyjnych technologii, organizowane przez nas spotkania przybierają ciekawy kształt. Dzięki temu nawet najtrudniejsza tematyka staje się bardziej przystępna i zajmująca.

Indywidualne podejście

Organizując spotkanie czy konferencję, podchodzimy do tego w niezwykle szczegółowy i indywidualny sposób, tak by wydarzenie zapadło w pamięci, jako niepowtarzalne i wyjątkowe.

Solidność i punktualność

Nasza praca cechuje się solidnością wykonania oraz niezwykłą punktualnością. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu informacji o postępie prac nad Państwa wydarzeniem na czas.

Branding firmowy

Tworzymy wyjątkowy i niepowtarzalny branding spotkania/konferencji, opierając się na brandbook’u Państwa firmy, tak by otaczające Państwa w trakcie spotkania grafiki, były spójne z tematyką wydarzenia.

INSPIRACJE /

Nie masz pomysłu na  spotkanie? Zapoznaj się z naszymi inspiracjami i znajdź to czego szukasz. Całą resztą zajmie się nasz zespół.

POROZMAWIAJMY O TWOIM WYDARZENIU

KONTAKT Z NAMI /

BT EVENTS
MEETINGS & INCENTIVE

Adres:
Ul. Grabska 11,
32-005 Niepołomice
Niepołomicka Strefa Inwestycyjna

Telefony:
+48 511 775 513
+48 889 666 244

biuro@btevents.pl